Akce

Konference Odpovědné veřejné zadávání 2017 (19. září)

Debata českých i zahraničních expertů byla zaměřena na implementaci odpovědného veřejného zadávání v rámci organizace. Zabývali se také otázkou efektivity využití tohoto přístupu včetně měření jeho dopadů.

Seminář k odpovědnému veřejnému zadávání (25. 1. 2018)

Připravili jsme pro vás seminář, jehož cílem je poskytnout zejména zadavatelům základní, nicméně komplexní vhled do tématu odpovědného veřejného zadávání (OVZ), seznámit vás s právním ošetřením OVZ, tématy OVZ, příklady veřejných zakázek i zahraniční zkušeností.

Seminář: Šetrné a energeticky úsporné veřejné budovy – financování, architektonická příprava, veřejné zakázky

Nové budovy úřadů podle zákona musejí plnit standardy téměř nulové spotřeby energie. Na semináři České rady pro šetrné budovy, se dozvíte, jak připravovat kvalitní projekty, jak získat finanční prostředky a jak dobře zadávat veřejné zakázky s cílem připravit projekt na šetrné energeticky efektivní a kvalitní budovy. Více ZDE.

Mezinárodní workshop – komunikace mezi zadavateli a dodavateli ve veřejném zadávání (18. září)

Mezinárodní workshop zaměřený na vhodnou komunikaci mezi zadavateli a dodavateli při zadávání veřejných zakázek, pojímáno z pohledu odpovědného veřejného zadávání.

Konference Asociace pro veřejné zakázky (15. 6. 2017)

Půl roku se zákonem o zadávání veřejných zakázek – jasno nebo skoro jasno?“ - tak zní aktuální název již 7. ročníku pražské konference, která se letos uskuteční 15. června v Erbia Congress Centru, Hvězdova 1716/2b, Praha 4, od 9.00 do 17.30 hodin. Konferenci pořádá Asociace pro veřejné zakázky.

V Londýně se uskuteční 4. ročník Social Value Summit

Více jak 300 odborníků ze soukromého, veřejného a sociálního sektoru se sejde 8. února v Londýně, kde se koná již čtvrtý ročník Social Value Summitu. Diskutovat se bude mimo jiné o tom, jak se sociální přínos může stát cestou k budování inkluzivní ekonomiky či o tom, jak zohlednit sociální aspekty v podnikání.

Seminář „Sociální podnikání a odpovědné zakázky“

Sociální podnikání a odpovědné zadávání veřejných zakázek bylo tématem semináře pořádaného Agenturou pro sociální začleňování. Seminář se konal 15. 11. 2016 od 9.30 do 16 hodin v Liberci. Bylo možné seznámit se s teoretickými východisky a definicemi a dozvědět se i praktické rady a tipy i dotační příležitosti z domácích i evropských zdrojů.

Seminář „Veřejné zakázky a šetrné budovy“

O způsobech a možnostech zadávání stavebních veřejných zakázek i zakázek na služby v oblasti přípravy projektů a provozování budov se debatovalo na semináři Veřejné zakázky a šetrné budovy. Seminář se konal 10. listopadu v Senátu Parlamentu ČR. Představeny byly také možnosti pro uplatnění aspektů odpovědného veřejného zadávání ve vztahu k šetrným budovám.

 

Proběhlé akce